“Psycho” i vret  pedofilët - Bota Sot
“Psycho” i vret  pedofilët

Libra

“Psycho” i vret  pedofilët

Nga: Ilir Muharremi Më: 15 shkurt 2019 Në ora: 10:32
Kopertina e librit

Romani tashmë i njohur psiko-triler “Psycho” i shkrimtarit Ilir Muharremi trajton edhe pedofilinë, abuzimin dhunën dhe masakrat. Personazhi kryesor nuk është pedofil, por ai ka dëshirë t’i vret pedofilët dhe femrat të cilat abuzojnë me të rinjët. Në vazhdim po ju sjellim një fragment nga kjo pjesë:

“Të duket epokë e çuditshme kjo? Me siguri, sepse mendjet tuaja janë në rrëmujë, të turbullta, jeni tradhtarë, konvertues, fanatikë, pedofilë, abuzues e çka tjetër se. Jeni dinakë të vegjël bijtë e djallit, hipokritë, aspak prekës, vetëm nëse ju prekin fëmijët ose motrat, atëherë tërboheni zagarë…”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...