Pas suksesit me pjesën e parë, Ilir Muharremi godet me 'Psycho II' - Bota Sot
Pas suksesit me pjesën e parë, Ilir Muharremi godet me 'Psycho II'

Libra

Pas suksesit me pjesën e parë, Ilir Muharremi godet me 'Psycho II'

Nga: Ilir Muharremi Më: 10 mars 2019 Në ora: 22:07
Kopertina e librit

Pas suksesit me pjesën e parë të romanit "Psycho", shkrimtari i njohur Ilir Muharremi është gati të vije me pjesën e dytë të romanit "Psycho".

Pjesa e dytë e rrëfimit do ta trajton problemin e nënës në të cilën është i dashuruar personazhi kryesor, pastaj vazhdon në një sallon masazhi me çrast dashurohet përmes internetit me një femër, ajo keqpërdor foton e tij, ky shkon edhe krejt i vret aty duke i masakruar...

Për këto dhe shumë ngjarje tjera së shpejti në "PSYCHO II".

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...