“Libri i Luftës” promovohet edhe në Ambasadën e Kosovës në Vjenë - Bota Sot
“Libri i Luftës” promovohet edhe në Ambasadën e Kosovës në Vjenë

Libra

“Libri i Luftës” promovohet edhe në Ambasadën e Kosovës në Vjenë

Më: 4 maj 2019 Në ora: 12:45
“Libri i Luftës” promovohet edhe në Ambasadën e Kosovës në Vjenë

“Libri i Luftës”, i autorit Nuhi Bytyqi është promovuar edhe në Ambasadën e Kosovës në Vjenë, ku bashkatdhetarët kanë shprehur gatishmërinë për mbështetjen e përkthimit të kësaj vepre të rëndësishme.

“Falë mbështetjes së ish-udhëheqjes ushtarake dhe politike të UÇK-së dhe të popullit, unë bashkë me kameramanin Abaz Zeka dhe kolegët e tjerë kemi arritur që me sukses ta kryejmë misionin tonë profesional dhe atdhetar”, theksoi autori i “Librit të luftës”, Nuhi Bytyçi në promovimin e tij në Vjenë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...