Doli nga shtypi vëllimi më i ri "Fusha e heshtjes" i shkrimtarit Avni Azizi - Bota Sot
Doli nga shtypi vëllimi më i ri "Fusha e heshtjes" i shkrimtarit Avni Azizi

Libra

Doli nga shtypi vëllimi më i ri "Fusha e heshtjes" i shkrimtarit Avni Azizi

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 15:25
Ballina e librit

Sot, doli nga shtypi vëllimi poetik “Fusha e heshtjes” i shkrimtarit Avni Azizi. Botues i këtij libri është Fondi Për Letërsi Art e Kulturë “Brezi  ‘81”

Promovimi i kësaj vepre do bëhet në qytetin e Cyrih të Zvicrës me datë 22 qershor 2019, (e shtunë), nga ora 17:30 në adresën:  8004 Zürich, Strassburgestrasse 11, Kati i gjashtë

Si dhe të nesërmen me datë 23 qershor 2019 ( e diel) në qytetin internacional të Gjenevës, në ora 14:00 në adresën Rue des Savoises 15, 1205 Genève. Salle Mahatma Gandhi La Maison Internationale des Associations.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...