Rreth 1500 tituj të rinj në Panairin e Librit - Bota Sot
Rreth 1500 tituj të rinj në Panairin e Librit

Libra

Rreth 1500 tituj të rinj në Panairin e Librit

Më: 6 qershor 2018 Në ora: 15:13
Panairi i Librit

Panairi i Librit që mbahet çdo vit në Prishtinë, po shënon 20 vjetorin me rreth 1500 tituj të rinj dhe 100 shtëpi botuese.

Interesimi i qytetarëve këtë vit pritet të shënojë rritje edhe më të madhe.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test