Aktivitetet e Panairit të Librit - Bota Sot
Aktivitetet e Panairit të Librit

Libra

Aktivitetet e Panairit të Librit

Më: 7 qershor 2018 Në ora: 07:34
Panairi i Librit “Prishtina 2018”

Panairi i 20-të i Librit “Prishtina 2018” edhe gjatë ditës së sotme vazhdon aktivitetet.

Ky panairi sot është në ditën e tretë të punës, dhe do të jetë i hapur deri më 10 qershor.    

Aktivitetet e panairit të librit për ditën e sotme janë si vijon:

Në orën 11:00

BUZUKU

Besnik Mustafaj, “HARRIMI I DASHURISË”

Në orën 11:45

PROKULT PRESS

Elhame Gjyrevci, “DËSHTIMI NË JETË”

Në orën 12:15

ILIRIA

Isak Shema, “ILIRIA DHE ILIRET”

Në orën 13:00

BUZUKU

Valentina Saraçini, “DËFRIM HESHTNAJE”

Në orën 14:00

INSTITUTI PER HULUMTIME STRATEGJIKE BALLKANIKE

“PALESTINA”

Në orën 16:00

MAGJIA E LIBRIT

Jehona Xhaferri, “GJUHA ANGLEZE I DHE II”

Në orën 17:00

ALLIANCE FRANÇAIS DE PRISTINA - ALEANCA FRANCEZE PRISHTINË

(Rr. Lah Nimani, nr. 15 - te Qafa)

Takim me shkrimtarin François-Henri Deserable

I ftuar i nderit i panairit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test