Vazhdojnë aktivitetet në panairin e librit - Bota Sot
Vazhdojnë aktivitetet në panairin e librit

Libra

E hënë, 22 tetor 2018

Vazhdojnë aktivitetet në panairin e librit

Më: 9 qershor 2018 Në ora: 08:26
Panairi i librit

Panairi i 20-të i librit në Prishtinë po vazhdon edhe sot me promovimin e veprave të ndryshme.

Panairi do të jetë i hapur edhe nesër, derisa nisi më 5 qershor.

Aktivitetet

E SHTUNË, 9 QERSHOR 2018

Në orën 11:00

PROKULT PRESS

Fatmir halimi, “Dy vdekjet e një jete”

Në orën 12:00

SHBK

TAJAR HATIPI NË 100-VJETORIN E LINDJES

 Në orët: 12.30-13.30

Stenda BUZUKU

Nënshkrime nga

FRANÇOIS-HENRI DÉSÉRABLE, “NJËFARË Z. PIEKIELNY”

Në orën 13:00

ARTINI

Ilir Muharremi, “Psycho”

 Në orën 14:00

VOREA UJKO

Promovimi i dy librave të autorit Bardhec Berisha

Në orën 15:00

Stenda PEMA

Nënshkrime nga Albatros Rexhaj, “Kthimi”

Në orën 16.00

Stenda BUZUKU

Nënshkrime nga Flutur Mustafa, “Andje”

Panairi ka nisur më 5 qershor dhe do të përfundojë nesër.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test