‘Çmendet’ modelja e Victoria’s Secret, del krejtësisht nudo në Instagram - Bota Sot
‘Çmendet’ modelja e Victoria’s Secret, del krejtësisht nudo në Instagram

Life style

‘Çmendet’ modelja e Victoria’s Secret, del krejtësisht nudo në Instagram

Më: 8 janar 2019 Në ora: 23:53
Elsa Hosk

Bukuroshja e njohur Elsa Hosk ka habitur ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, ku krejt papritmas ka publikuar në video në InstaStory, në të cilën shfaqet tërësisht nudo.

Modelja e famshme ndodhet në Tokio të Japonisë për disa ditë pushimi dhe 30-vjeçarja përfitoi për të bërë një video të “nxehtë”, ku shihet duke mbuluar gjoksin me vetëm njërën dorë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...