Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit - Bota Sot
Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit

Life style

Nuk i braktis kurrë fati, njihuni me të përkëdhelurit e horoskopit

Më: 10 janar 2019 Në ora: 06:40
Ilustrim

Pavarsisht nëse besoni apo jo në horoskop, shumë prej jush e kanë lexuar parashikimin e yjeve edhe nga kurioziteti. “Astrologyzone” së fundmi ju sjell katër shenjat e horoksopit të cilët duken njerëzit më fatlumë dhe fati nuk i braktis kurrë.

Bricjapi
Bricjapi është një nga shenjat e horoskopit që edhe pse përpiqet t’i mbajë problemet larg vetes edhe larg nejrëzve të tyre të dashur, shpesh herë futen në telashe. Por i kalon me shumë lehtësi. Një bricjap duhet të bëjë kujdes me përfshirjen emocionale në konflikte.

Peshorja
Peshorja është një nga shenjat më positive që shikon gjithmonë drtië në fund të tunelit. Kështu që janë me fat pasi gjithmonë gjërat i shkojnë ashtu siç dëshiron.

Akrepi
akrepi është një nga shenjat që duket sikur i shkon nga pas fatit dhe lumturisë. Madje në situatat më të vështira duket sikur fati troket pikërisht në derën tuaj.

Shigjetari
Një shigjetar ja del gjithmonë të kalojë çdo sfidë dhe situatë të vështirë pa u munduar fare. Duket sikur fati është gjithmonë në anën e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...