Si të zgjidhni të brendshme të rehatshme - Bota Sot
Si të zgjidhni të brendshme të rehatshme

Life style

Si të zgjidhni të brendshme të rehatshme

Më: 10 janar 2019 Në ora: 07:53
Ilustrim

Nuk ka nevojë të ndjeni se nuk jeni mjaftueshëm e pastër në zonën intime.

Gjenitalet kanë nevojë për yndyrën dhe bakteret natyrale, në mënyrë që të luftohen viruset dhe të mbeteni të shëndetshme.

Ekspertët rekomandojnë rrobat e brendshme prej pambuku. As pantallona të ngushta, sintetike, dhe të papërshtatshme nuk preferohet të vishni. Kështu organet gjenitale nuk do të kenë qasje në ajër, dhe kjo gjë shton rrezikun për infeksionet, që shtohen në vende të nxehta dhe të lagështa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...