Pozicioni që po “çmend” femrat, iu mundëson të arrijnë më shpejt orgazmën - Bota Sot
Pozicioni që po “çmend” femrat, iu mundëson të arrijnë më shpejt orgazmën

Life style

Pozicioni që po “çmend” femrat, iu mundëson të arrijnë më shpejt orgazmën

Më: 10 janar 2019 Në ora: 09:57
Foto ilustrim

Jeni duke kërkuar një pozicion të pazakontë seksual? Ja përse duhet ta provoni pozicionin "Big Bend", pas të cilit po "çmenden" të gjitha çiftet.

Eksperimentimi me pozicione të ndryshme seksuale është një nga mënyrat më të mira për të nxitur pasionin me partnerin tuaj, transmeton lajmi.net.

Çiftet këshillohen që pozicioni “Big Bend” ta provojnë këtë janar.

Ashtu si pozicioni “lugë”, ajo kërkon që gratë të penetrohen nga prapa.

Por në një kthesë tjetër, gratë janë të këshilluar që të rrokullisin trupat e tyre për të maksimizuar stimulimin e G-spot.

Ekspertët në Cosmopolitan kohët e fundit zbuluan se si ta praktikojnë pozicionin.

“Pozicionohuni në formë të lugëve, por rrokullisuni në formë topi”, deklaruan ata.

“Bëni partnerët të mbështjellin krahët përreth jush dhe të depërtojne nga prapa me goditje  të gjata të ngadalshme”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...