Organizojeni kështu ditën kur udhëtoni me fëmijë - Bota Sot
Organizojeni kështu ditën kur udhëtoni me fëmijë

Life style

Organizojeni kështu ditën kur udhëtoni me fëmijë

Më: 10 janar 2019 Në ora: 11:24
Ilustrim

Ndodh shpesh që njëri prej prindërve nuk mund të bëjë pushime me pjesën tjetër të familjes. Në këtë rast, mos i privoni fëmijët nga ajri i detit apo i malit, por merrini me vete për të shijuar pushimet.

Por, nëse zbatoni këtë ide dhe keni më shumë se një fëmijë të vogël, relaksi dhe qetësia do t’u kthehen në një film triller.

Pra, keni frikë se nuk do të keni asnjë minutë për veten tuaj, madje as të bëni dot një banjë, duke kaluar gjithë kohën me fëmijët, dhe duke përballuar e vetme të gjitha të papriturat.

Por, që të kënaqeni mjafton të zgjidhni vendin e duhur, të lidheni me nënat e tjera dhe t’i mësoni fëmijët para nisjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...