Keni parë në ëndërr sikur po martoheshit? Bëhuni gati, ja çfarë do t’iu ndodhë! - Bota Sot
Keni parë në ëndërr sikur po martoheshit? Bëhuni gati, ja çfarë do t’iu ndodhë!

Life style

Keni parë në ëndërr sikur po martoheshit? Bëhuni gati, ja çfarë do t’iu ndodhë!

Më: 11 janar 2019 Në ora: 13:41
Ilustrim

Ëndrrat për t'u martuar janë më në përgjithësi subjekt i ëndrrave të njerëzve që janë gati të martohen së shpejti, sidomos gratë që presin atë ditë.

Ëndrra të tilla mund të zbulojnë një dëshirë për t'u martuar nga njerëz që nuk janë ende të martuar. Ëndrrat për t'u martuar, gjithashtu mund të jenë një shenjë e ankthit dhe stresit të shkaktuar nga planifikimi i ceremonisë së dasmës dhe nga frika se gjërat nuk shkojnë siç do donit.

Kuptimi i këtyre ëndrrave mund të jetë i ndryshëm, në varësi të faktit nëse jeni i martuar ose jo. Ëndrrat për t'u martuar mund të pasqyrojnë dëshirat tuaja për një jetë të lumtur familjare. Ndonjëherë ato mund t'i referohen disa ndryshimeve në jetën tuaj dhe fillimin e një cikli të ri jetësor.

Kjo ëndërr gjithashtu mund të jetë një shenjë e marrjes së shumë përgjegjësive. Sipas intv.al ëndrrat për t'u martuar mund të përfaqësojnë gjithashtu edhe humbje të lirisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...