Fat i zi/ Zonja Meri: Këto shenja duhet të bëjnë shumë kujdes - Bota Sot
Fat i zi/ Zonja Meri: Këto shenja duhet të bëjnë shumë kujdes

Life style

Fat i zi/ Zonja Meri: Këto shenja duhet të bëjnë shumë kujdes

Më: 19 janar 2019 Në ora: 20:19
Zonja Meri

Astrologe Meri Shehu ka një lajm aspak të mirë për një prej shenjave të horoskopit. Në parashikimin për fundjavën, Meri njofton se një prej shenjave do zbulojë tradhëtinë e një personi. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Nje fiksim per disa inisiativat tuaja do bej te kundershtoni edhe gjerat e mira qe mund te kene filluar te ndodhin ne jeten tuaj

Demi

Nje periudhe e veshire ne planet dhe projektet tuaja do rikthej ndoshta edhe nje problem ligjor apo shendetsor

Binjaket

Nje person do ju dali tradhetar megjithese mund t'ju kete premtuar shume ne planin shpirteror apo ne sigurine ekonomike

Gaforrja

Nje problem ne lidhje me karrieren apo me eproret tuaj do ju surprizoj dhe do ndjeni perballje dhe antagonizem madje edhe ne cift

Luani

Nje pune qe lidhet me shtetin apo ligjin fillon dhe nxjerr pengesa apo tashme do filloni te kuptoni veshtiresite e nje pune individuale

Virgjeresha

Do perballeni dhembe per dhembe ne nje ceshtje personale ku nderrthuren edhe ceshtje ekonomike apo mashtrime

Peshorja

Te afermit tuaj do kene nje problem me martesen tuaj apo partenerin tuaj ne cift dhe ketu do fillojne debatet si edhe kerkesat kush do mbizoteroj me shume

Akrepi

Nje plan pune mund te mos shkoj ashtu sic duhet pasi krenaria nuk do lejoj hapesira per te kaluar momentin e veshire pa perballje

Shigjetari

Nje keputje ne mes te nje interesi ne dashuri pasi nuk do bini dakort me menyren e crregullt dhe pa rregulla qe mund t'ju ofrohet

Bricjap

Disa pjestare te familjes do duan te ndjekin rregullat dhe deshirat e veta pa ju pyetur dhe pa ju respektuar sa duhet dhe kjo do ju plagosi

Ujori

Vetem nese do mbysni ne heshtje nervat dhe do fshihni mendimet dhe planet tuaja te verteta do arrini t'ja dilni ne komunikim dhe ne plane e udhetime

Peshqit

Do arrini te kuptoni qe keni dy qellime jo vetem te arrini nje pozicion te mire ne shoqeri por edhe te fitoni me shume ekonomikisht per veten tuaj. Ky eshte kontrast.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...