Keni planifikuar që të martoheni këtë vit? Ja 10 datat më të favorshme për të organizuar dasmën - Bota Sot
Keni planifikuar që të martoheni këtë vit? Ja 10 datat më të favorshme për të organizuar dasmën

Life style

Keni planifikuar që të martoheni këtë vit? Ja 10 datat më të favorshme për të organizuar dasmën

Më: 23 janar 2019 Në ora: 15:29
Ilustrim

Po planifikoni që të martoheni këtë vit dhe po shikoni për datat më të mira në 2019? Nëse përgjigja është “Po”, atëherë do ju sugjerojmë disa nga datat më të përshtatshme për këtë vit që të kurorëzoni dashurinë tuaj në martesë.

Sipas faqes “Zolo”, e cila është e specializuar në fushën e dasmave, ka shkruar se në 2019-n është vjeshta stina më e preferuar e nuseve!

Gjëja e parë që do të vendosni për dasmën tuaj është pikërisht data. E kjo zakonisht përkon me një kujtim, përvjetor, apo thjesht çifti e zgjedh të organizojë ceremoninë e dasmës në një ditë, që u përshtatet planeve të tyre.

“Zolo” ka radhitur 10 datat më të favorshme për t’u martuar në vitin 2019.

-20 tetor

-18 gusht

-13 tetor

-29 shtator

-2 shtator

-8 shtator

-22 shtator

-6 tetor

-15 shtator

-27 tetor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...