Femra hyjneshë: Kështu bartet rroba hit në moshën pesëdhjetëvjeçare! - Bota Sot
Femra hyjneshë: Kështu bartet rroba hit në moshën pesëdhjetëvjeçare!

Life style

Femra hyjneshë: Kështu bartet rroba hit në moshën pesëdhjetëvjeçare!

Më: 23 janar 2019 Në ora: 21:26
Monica Bellucci

Nuanca e mrekullueshme e ngjyrës së kuqe në mënyrë të përsosur ka theksuar tenin e saj aristokrat, Monica Bellucci e dalldisur është shfaqur në revynë e shtëpisë së modës Dior në Javën e Modës në Paris

Për këtë rast, ka vendosur që të theksojë figurën fenomenale me ndihmën e palltos-fustan të gjatë me nënshkrimin e Dior-it.

Nuanca e mrekullueshme e ngjyrës së kuqe në mënyrë të përsosur ka theksuar tenin e saj aristokrat dhe ka bërë kontrastin me flokët e zezë të divës së aktrimit, por edhe rripi diskret me ngjyrë të njëjtë ka nxjerrë në pah belin e hollë të 54-vjeçares, Monica Bellucci-t.

Fustanin e ka kombinuar me çizmet e thjeshta të lëkurës ngjyrë të zezë me taka dhe me çantën ngjyrë të zezë, gjithashtu me nënshkrimin e Diori-t.

Flokët e tallazuara kanë shtuar atë frymë glamuri me të cilin jemi mësuar ta shohim te Monica, ndërkaq i gjithë kombinimi ka përfunduar me syze moderne dielli.

Me këtë paraqitje Monica sërish u ka dhënë leksione mode damave të moshës pesëdhjetëvjeçare (por edhe më të rejave!) dhe ka treguar që vitet “barten” me stil!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...