Shenjat të cilat tregojnë se i dashuri ju tradhton - Bota Sot
Shenjat të cilat tregojnë se i dashuri ju tradhton

Life style

Shenjat të cilat tregojnë se i dashuri ju tradhton

Më: 23 janar 2019 Në ora: 22:48
Ilustrim

Disa çifte janë në një lidhje dashurie, pasi e duan njëri-tjetrin shumë.

Por ka edhe çifte të tjera të cilat janë së bashku por nuk kanë dashuri, pasi njëri nga ata tradhton tjetrin dhe për këtë mungon dashuria.

Kështu nëse krejt papritur dhe pa arsye i dashuri i juaj ju blen gjëra, kjo mundet të jetë një nga shenjat e para emocionale që ai ju tradhton.

Shenja tjetër është që nëse ai krejt papritur debaton me ju pa pasur asnjë arsye për të cilën ai duhet të ju gjuaj me fjalë.

Gjithashtu duhet të keni parasysh kur ai anasjelltas ju përmend ndarjen dhe jo drejtë për drejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...