Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 24 janar 2019 - Bota Sot
Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 24 janar 2019

Life style

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 24 janar 2019

Më: 24 janar 2019 Në ora: 13:33
Ilustrim

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 24 janar 2019

Dashi

Do të jeni nën ndikimin e favorshëm të Marsit, Venusit dhe Mërkurit gjatë gjithë së enjtes. Nëse gjatë ditëve të fundit jeni ndjerë të lodhur dhe nervoz, ka ardhur momenti i rikuperimit të ndjeshëm. Parashikohet një përgjigje pozitive, si dhe një zhvillim i ri i cili do ju pëlqejë.

Luani

Duke nisur nga kjo e enjte, Hëna do ju ndihmojë në lëvizjet dhe çështjet e komunikimit. Do të shfaqni një kapacitet të madh veprimi, duke siguruar qetësinë e zemrës suaj. Megjithatë nuk përjashtohen ballafaqimet sa i takon ndjenjave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...