3 minuta pasi ju betuan njëri-tjerit deri në përjetësi, çifti ndahet - Bota Sot
3 minuta pasi ju betuan njëri-tjerit deri në përjetësi, çifti ndahet

Life style

3 minuta pasi ju betuan njëri-tjerit deri në përjetësi, çifti ndahet

Më: 9 shkurt 2019 Në ora: 19:19
Foto ilustrim

Një çift të dashuruarish vendosën që të martoheshin, por vetëm tre minuta, pasi ju betuan njëri-tjerit deri në përjetësi ata janë ndarë. Shkak është bërë burri, i cili e ka quajtur bashkëshorten e tij budallaqe, pasi kjo e fundit u pengua teksa po dilnin nga gjykata në Kuvajt.

Nusja e re e ka konsideruar tallje nga ana e burrit dhe kërkoi prishjen e martesës.

Përdoruesit e rrjetet sociale mbështetën vendimin gruas, duke thënë se nëse ofendon që në fillim, imagjino çfarë mund të ndodhë vite më vonë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...