Dhëndri nuk i qëndron besnik nuses as në dasmë - Bota Sot
Dhëndri nuk i qëndron besnik nuses as në dasmë

Life style

Dhëndri nuk i qëndron besnik nuses as në dasmë

Më: 10 shkurt 2019 Në ora: 20:19
Matthew Aimers

Një i ri i sapomartuar po përballet me një listë akuzash në Pennsylvania të SHBA-ve pasi akuzohet se ka sulmuar seksualisht një kameriere adoleshente në dasmën e tij.

31-vjeçari Matthew Aimers nga Willingboro i Pennsylvanisë përfundoi në pranga të mërkurën e kaluar  pas një përvoje të dhunshme dhe kaotike në dasmën e tij gjatë muajit Nëntor.

Sipas “USA Today”, policia tha se Aimers iu afrua kamerieres adoleshente në “Northampton County Club” gjatë dasmës së tij dhe i propozoi për seks.  Pas refuzimit, dhëndri akuzohet se e ka ndjekur më vonë gjatë natës kamerieren në banjë ku edhe e ka sulmuar seksualisht.

Dhëndri më pas akuzohet se ka nisur grindjet me shumë persona të tjerë para se të sulmonte verbalist edhe policinë.  Mes të tjerash, tanimë 31-vjeçari përballet me akuzat për sulm seksual dhe mbajtje me forcë në ambiente të mbyllura të një minoreneje.

Matthew Aimers u lirua me kusht po të mërkurën pasi dorëzoi në polici një garanci prej 35 000 dollarësh. Seanca e parë gjyqësore ndaj tij pritet të zhvillohet me 21 Shkurt në Philadelphia. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...