Rrëfehet babai: Seksi me vjehrrën e djalit po më çmend, por ... - Bota Sot
Rrëfehet babai: Seksi me vjehrrën e djalit po më çmend, por ...

Life style

Rrëfehet babai: Seksi me vjehrrën e djalit po më çmend, por ...

Nga: Bota sot Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 11:38
Foto ilustrim

Një burrë 53-vjeçar ka rrëfyer për “The Sun”, aferën seksuale që po e përjeton qe një vit me vjehrrën e djalit të tij. Ai ka treguar se ata të dy e duan njëri-tjetrin dhe se nuk ndihen në faj që bëjnë seks prapa shpinës së familjarëve të tyre, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

Unë jam duke pasur një marrëdhënie të pasionuar me vjehrrën e djalit tim - dhe nuk mund të jetojmë pa njëri-tjetrin.

Unë jam një burrë  53-vjeçar, ndërsa ajo është 51 vjeçare. Unë kam qenë gjithmonë një mashtrues i dashur. Unë kam qenë i martuar për 22 vjet me nënën e djalit tim, por kurrë nuk e kam marrë jetën seriozisht.

Gjatë martesës sime kisha afera seksuale të vazhdueshme - dhjetëra deri në kohën që e lashë gruan time.

Djali im u martua vitin e kaluar dhe e njoftova vjehrrën e tij një muaj apo më shumë para dasmës. Djali im është 26 vjeçar, ndërsa gruaja e tij është 24 vjeçare.

Nëna e saj dhe unë u takuam me njëri-tjetrin në dasmë, edhe pse ish-gruaja ime ishte atje.

Ajo ka qenë e martuar për 24 vjet. Burri i saj i siguron asaj jetesën dhe stabilitetinqë ajo ka nevojë.

Ne arritëm të shkëmbejmë numrat në dasmë dhe pastaj komunikuam në çdo mënyrë. Ne jemi duke pasur një marrëdhënie të mahnitshme.

Ne jemi në këtë lidhje për gati një vit. Mund të them sinqerisht se jemi bërë për njëri-tjetrin dhe na vret të dyve se nuk mund të jemi "ne" dhe askush tjetër.

Ne kemi rënë në dashuri marrëzisht dhe do të shfrytëzojmë shansin që kemi për të qenë së bashku. Ajo ka një trup shumë të mirë. Ajo është kujdesur për veten dhe kjo tregon gjithçka.

Shokët e ngushtë më kanë paralajmëruar se unë do të humbas djalin tim dhe nipin që do të lindë së shpejti.

Ajo më do mua po aq sa e dua unë. Ajo e përshkroi situatën e saj si të bllokuar. Burri i saj është një njeri i mirë, por nuk ndihemi fare në faj se bëjmë seks prapa shpinës së tij.

Ne duam të kalojmë jetët tona së bashku. Ne jemi të dy në të pesëdhjetat tona dhe shqetësohemi se koha po mbaron. Mos ngurroni të më thoni se si të dalim nga kjo situatë, por ne nuk mund të jetojmë pa njëri-tjetrin.

Përgjigja e psikologes:

Thjesht ju duhet të mendoni për dëmin që mund të ketë kjo në marrëdhënien e djalit tuaj me gruan e tij.

Në të vërtetë, mund të jetë vetëm mbizotërimi i kësaj çështjeje që ju jep një lëvizje të tillë.

Nëse situata qetësohet dhe ju e keni gjetur veten në një marrëdhënie të vendosur, sa kohë do t’iu duhet për të menduar përsëri tradhtinë?

Me fjalë të tjera, unë mendoj se kjo nuk do të thotë se e keni takuar dashurinë e jetës suaj. Së paku ta diskutoni këtë me një këshilltar para se të ndikoni kaq shumë në jetët e të tjerëve.

Ndërkohë, tregoi  të dashurës tënde që ajo duhet të punojë në martesën e saj, për të qenë e sigurt se dëshiron të lërë një njeri të mirë. Ajo pranon se ka nevojë për stabilitet dhe siguri - dhe nuk jam e sigurt që ju do t’ia plotësoni këto dëshira asaj sikur ai./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...