Shmangni këtë gjë në shtrat, për të pasur përvoja më të mira seksuale - Bota Sot
Shmangni këtë gjë në shtrat, për të pasur përvoja më të mira seksuale

Life style

Shmangni këtë gjë në shtrat, për të pasur përvoja më të mira seksuale

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 21:49
Foto ilustrim

Nadia Bokody, me origjinë nga Australia, thotë se nuk përqafon të dashurin e saj - por jeta e tyre seksuale është më e mirë se kurrë.

Pavarësisht se është në një marrëdhënie dyvjeçare, Nadia thotë se është mungesa e afërsisë dhe intimitetit mban gjallë jetën seksuale, transmeton lajmi.net.

Gruaja 34-vjeçare mendon se “përqafimi ushqen ngushëllim”.

Duke shkruar për news.com.au, kolumnistja seksuale tha: “Një përqafim i gjatë dhe i ngrohtë i ofruar në momentin e duhur mund të jetë ilaç i pastër”.

Sipas Nadias, erotizmi dhe përqafimet nuk duhet të miksohen, ngase janë “antiteza e njëra-tjetrës”.

Ajo tematizoi edhe martesat, shkatërrimi i të cilave, sipas saj, ndodh për shkak të mungesës së intimitetit, duke pretenduar se familjariteti shkatërron dëshirën e zjarrtë për seks. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...