E pazakontë: I propozon fejesë me unazë të huazuar, por pse e bëri këtë! - Bota Sot
E pazakontë: I propozon fejesë me unazë të huazuar, por pse e bëri këtë!

Life style

E pazakontë: I propozon fejesë me unazë të huazuar, por pse e bëri këtë!

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 07:07
John Elliott dhe Ashleigh

Derisa shumica e njerëzve të dashuruar shpenzojnë kohë duke menduar rreth unazës së përkryer me të cilën do t’i propozojnë të dashurës fejesë, John Elliott zgjodhi ta bëjë me një qasje më ndryshe.

27-vjecari paguajti për një unazë për vetëm një ditë, vetëm sa për t’i propozuar fejesë të dashurës Ashleigh, shkruan ‘Daily Mirror’'.

Ideja e pazakontë u bë pasi John dëshironte që Ashleigh të zgjedhte unazën e vet, por nuk donte të propozonte pa një unazë.

“Doja që Ashleigh të merrte unazën që sipas dëshirës së saj dhe kjo ishte e vetmja mënyrë për të propozuar pa e ditur se po ndodhte”, tha ai.

Ai pranon se Ashleigh ishte pak i trishtuar kur e kuptoi se ajo nuk mund ta mbante unazën mahnitëse, por thotë se ajo tani e di llojin e unazës që dëshiron.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...