Meri: Ja shenja e horoskopit që do të bëhet milionere - Bota Sot
Meri: Ja shenja e horoskopit që do të bëhet milionere

Life style

Meri: Ja shenja e horoskopit që do të bëhet milionere

Më: 17 shkurt 2019 Në ora: 14:16
Astrologia Meri

Viti 2019 ka hyrë dhe astrologia Meri njofton se një prej shenjave do bëjë shumë para.

Bëhet fjalë për shenjën e Akrepëve të cilëve vitin tjetër ana financiare do i shkojë për bukuri.

Akrepi do jetë në një moment të ngritjes së tij ekonomike dhe të vlerave të tij.

Do mbjellin frytet e punëve të tyre sepse 2019 është viti që do përcaktojë çështjet ekonomike.

Mund të kenë edhe probleme por e rëndësishme që çështjet ekonomike do rregullohen me mbarësi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...