Zgjidh një nga macet në figurë dhe zbulo çfarë lideri je! - Bota Sot
Zgjidh një nga macet në figurë dhe zbulo çfarë lideri je!

Life style

Zgjidh një nga macet në figurë dhe zbulo çfarë lideri je!

Më: 1 mars 2019 Në ora: 23:24
Foto

1.Lider karizmatik Je një lider shumë karizmatik. Mendja jote është gjithnjë e gatshme për të marrë vendime të rëndësishme pa u menduar dy herë. Jeni shumë inteligjent, të dashur dhe bujar. Të pëlqejnë shumë sfidat dhe me karizmën tënde mund të frymëzosh shumë edhe të tjerët.

2.Lider i qetë dhe i rezervuar Ti vlerësohesh pasi u le mundësi personave që të tregojnë kreativitetin e tyre. Nuk krijon kurrë situata stresante ndaj dhe ekipi yt nuk tërhiqet nga frika por nga respekti që ka për ty.

3.Lider i mirë Ky lloj lideri i bën të tjerët të ndjehen mirë dhe rehat. Ai sillet aq natyrshëm sa të gjithë mendojnë që është pjesë e skuadrës. Lideri i tillë do të dëgjojë mendimin e të gjithëve para se të marrë një mendim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...