Tendenca e fundit e flokëve? Kacurrela të lirshme e sa më natyrale - Bota Sot
Tendenca e fundit e flokëve? Kacurrela të lirshme e sa më natyrale

Life style

Tendenca e fundit e flokëve? Kacurrela të lirshme e sa më natyrale

Më: 13 mars 2019 Në ora: 19:28
Ilustrim

Dhe statueja e artë këtë radhë shkon…për flokët natyralë!! Janë tendenca më e fundit, ose më saktë, janë rikthyer fuqishëm e këtë e tregoi fare qartë parukieri I Miley Cyrus, Bob Recine, që mbrëmjen e Oskarëve i bëri yllit të popit një krehje surprizë: karrucela të crregullta, të lirshme, lëshuar në njërën anë, dhe këngëtarja shkëlqeu, nuk themi dot të kundërtën.

Jemi në një kohë kur perfeksioni nuk është më aq i rëndësishëm, thotë ai; ajo që po theksohet më shumë tani është stili personal dhe karakteri I gjithësecilit, shton Recine. Për këtë arsye, po kthehet vëmendja gjithmonë e me shumë tek natyrshmëria e derdhjes së lokut, një “styling“ natyral, që sigurisht nuk është tamam e njëjta gjë me flokun e çrregullt!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...