Përfitimet nga shpëlarja e gojës me vaj ulliri - Bota Sot
Përfitimet nga shpëlarja e gojës me vaj ulliri

Life style

Përfitimet nga shpëlarja e gojës me vaj ulliri

Më: 14 mars 2019 Në ora: 06:07
Ilustrim

Vaji i ullirit është një produkt i cili ju ndihmon për të eleminuar një sërë problemesh si; dhembja e kokës, era e keqe nga goja, pagjumësia.

Të gjitha këto janë sëmundje dhe gjendje që mund të përmirësohen, apo edhe largohen me shpëlarjen e gojës me vaj.

Shpëlarja e gojës me vaj është metoda më e njohur e pastrimit të organizmit nga helmet.

Në gojën tonë gjenden baktere të shumta, kërpudha dhe përbërës të tjerë të dëmshëm.

Nëse këta përbërës të dëmshëm qëndrojnë në gojë për një kohë të gjatë, atëherë ato mund të depërtojnë më thellë në organizëm dhe të shkaktojnë sëmundje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...