Dy gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që i thonë meshkujt dhe femrat - Bota Sot
Dy gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që i thonë meshkujt dhe femrat

Life style

Dy gënjeshtrat më të shpeshta rreth seksit që i thonë meshkujt dhe femrat

Më: 14 mars 2019 Në ora: 18:34
Foto ilustrim

Ka disa gënjeshtra serioze që tregohen nën çarçafë, siç duket.

Kur bëhet fjalë për dashuri dhe seks, ndershmëria është rrugëdalja më e mirë.

Por në praktikë ne jemi të gjithë të gatshëm për të treguar një gënjeshtër të vogël e të bukur, për të ndikuar pozitivisht në ndjenjat e partnerit tonë herë pas here.

Tani, njerëzit i kanë rrëfyer këto gënjeshtra në një sondazh, dhe dallimi mes gënjeshtrave që tregojnë burrat dhe gratë është mjaft interesant.

Një 52% e femrave pranojnë të ulin numrin e tyre të të dashuruarve në të kaluarën kur e diskutojnë atë me një interes të ri dashurie.

Ndërkaq tek meshkujt, katër nga dhjetë pretendojnë që nuk kanë tradhtuar më parë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...