Shenjat e Horoskopit që nuk përputhen si çifte - Bota Sot
Shenjat e Horoskopit që nuk përputhen si çifte

Life style

Shenjat e Horoskopit që nuk përputhen si çifte

Më: 15 mars 2019 Në ora: 06:07
Ilustrim

Astrologët kanë përcaktuar se shenjat e mëposhtme nuk përputhen si çifte.

Luani dhe Demi

Këto dy shenja janë ekstremisht kokëforte dhe secila prej tyre ka prioritet e veta, të ndryshme nga njëra-tjetra.

Luanët dëshirojnë famë dhe pasuri por një Dem dëshiron thjesht stabilitet dhe siguri. Asnjëra prej palëve nuk do të lëshojë pe në ndonjë argumet dhe gjithashtu asnjëra nuk është shumë e pranueshme ndaj ndryshimeve.

Më e mira që këto shenja mund të shpresojnë është respekti i ndërsjelltë.

Akrepi dhe Dashi

Akrepi dhe Dashi do të përplasen vazhdimisht për shkak të natyrës së tyre të pavarur.

Këta të dy mund të kenë shkëndija në shtrat por edhe ato do të shuhen shpejt.

Dashi është natyrë flirtuese, ndërsa Akrepi priret drejt një natyre xheloze që do ta çojë drejt mosbesimit dhe ndarjes përfundimtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...