Rrëfehet burri: E dashura sekrete më çmendi në shtrat, por dyshoj se fëmija i saj... - Bota Sot
Rrëfehet burri: E dashura sekrete më çmendi në shtrat, por dyshoj se fëmija i saj...

Life style

Rrëfehet burri: E dashura sekrete më çmendi në shtrat, por dyshoj se fëmija i saj...

Nga: Bota sot Më: 16 mars 2019 Në ora: 16:58
Foto ilustrim

Një burrë 40-vjeçar, ka rrëfyer për “The Sun”, ankthin që po e përjeton muajt e fundit. Ai ka treguar se nga një natë pasionante që kishte me një mike të tij, dyshon se ka lindur fëmija i tyre. Mirëpo, në anën tjetër, ai ka rregulluar punët me të dashurën e tij të kahmotshme dhe ka dy binjakë me të, përcjell Bota sot.

Rrëfimi i tij i plotë:

Rreth nëntë muaj më parë kisha një natë me pasion me dashnoren time sekrete. Ajo tani sapo ka një fëmijë dhe data sugjeron që unë jam babai i fëmijës së saj.

Unë jam 40 vjeçar, ndërsa e dashura ime e kahmotshme është 35 vjeçare. Dy djemtë tanë binjakë janë 12 vjeçar.

Vitin e kaluar kemi pasur probleme dhe jemi grindur para fëmijëve.

Vendosa se do të ishte më mirë nëse do të largohesha nga shtëpia e familjes.

Takova një shoqe të mirë në palestër dhe ajo gjithmonë ishte atje për të më dëgjuar për problemet e mia, edhe pse kurrë nuk i kam folur të dashurës time për të.

Mora nja banesë me qira për gjashtë muaj dhe e ftova këtë shoqen për një pije në shtëpi. Ajo erdhi në banesën time dhe kaluam një mbrëmje të bukur, e cila përfundoi duke bërë seks në shtrat.

Bëmë seks të pambrojtur dhe megjithëse ne të dy thamë se nuk pendoheshim për seksin, ne gjithashtu ramë dakord që seksi pa mbrojtje nuk do të duhej të kishte ndodhur.

Gjashtë javë më vonë, ajo më tregoi se ishte shtatzënë.

Isha i tmerruar dhe i çuditur. Ajo është 38 vjeçare dhe, edhe pse ajo ishte e frikësuar, ajo tha nuk do të abortonte foshnjën.

Një ditë u takuam dhe udhëtuam gjatë me makinë dhe unë e trajtova atë shumë keq.

Ajo ndaloi të shkonte më në palestër dhe ndaluam së komunikuari, edhe pse doja vërtetë të kujdesesha për të.

Pak muaj më vonë, e pashë në qytet në një kafene dhe u trondita kur e pashë me barkun e fryrë.

E thirra atë natë, por ajo ma ndali thirrjen time.

I shkrova asaj dhe ajo u përgjigj shkurt, duke thënë se fëmija nuk ishte i imi, dhe edhe nëse do të ishte imi, ajo nuk do të më lejonte ta shihja fëmijën.

Tani e di nga data e lindjes që unë mund të jem babai i fëmijës.

E di se ajo ishte e zemëruar me mua për mënyrën se si e trajtova, por a do të reagonte ndryshe tani që foshnja ka lindur?

Ne ishim miq aq të mirë një herë.

E dashura ime dhe unë zgjodhëm problemet tona disa muaj më parë dhe unë u ktheva në shtëpi.

Gjithçka po shkon mirë për ne dhe ajo nuk di asgjë për këtë, por koka ime po vlon.

Përgjigjja e psikologes:

Pranoje, miqësia juaj ka mbaruar. E dashura juaj e fshehtë asnjëherë nuk ju ka kërkuar që kur ju keni reaguar kaq keq me lajmin se ishte shtatzënë.

Pavarësisht nga mohimet e saj, mund të jeni babai, por duhet të kuptoni në mendjen tuaj atë që shpresoni para se të përpiqeni ta kontaktoni përsëri.

Unë nuk shoh ndonjë skenar rozë, që ju të luani rolin e një babai të ri, derisa e dashura dhe binjakët tuaj, për fat të mirë, kalojnë mirë me ju.

Nëse ju jeni babai dhe ajo vendos të kërkojë mirëmbajtjen e fëmijës, atëherë ajo do të inkurajohet të emërojë babanë ose të kryejë testet e atësisë së ADN-së, nëse ka ndonjë pyetje mbi atësinë.

Ju gjithashtu do të duhet të paguani për kujdesin e fëmijës, pavarësisht nëse jeni në gjendje të përfshiheni edhe emocionalisht në rritjen e tij.

Dhe, në atë moment, duhet të vendosni nëse do t'i tregoni të dashurës suaj.

Para se të mendoni për këtë, përqëndrohuni tek lidhja juaj me të dashurën dhe binjakët, që ajo të jetë sa më e fortë./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...