Mashtruesit më të mëdhenj kanë lindur mu në këtë shenjë të horoskopit - Bota Sot
Mashtruesit më të mëdhenj kanë lindur mu në këtë shenjë të horoskopit

Life style

Mashtruesit më të mëdhenj kanë lindur mu në këtë shenjë të horoskopit

Më: 18 mars 2019 Në ora: 00:24
Foto ilustrim

Janë dinakë e tinëzarë dhe do t’ju bindin se ata në fakt i keni shoqërinë më të mirë.

E dinë saktësisht si t’ju përfitojnë. Në fillim do t’ua bëjnë qejfin maksimalisht, por pas një kohe, kur e kuptojnë se “ju kanë” dhe se më nuk janë të detyruar të përpiqen, fillojnë të tregojnë fytyrën e tyre të vërtetë.

Rëndom luajnë lojën ngrohtë-ftohtë: sa janë plot dashuri, sa krejt të painteresuar.

Kur mërziten së luajturi me ju, do t’ju shfrytëzojnë – materialisht apo emocionalisht, dhe të zhduken pa gjurmë.

Fjala është për Ujorët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...