Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë - Bota Sot
Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë

Life style

Shenjat e horoskopit që nuk dinë të dashurojnë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 15:41
Foto ilustruese

Ujori

Personat e lindur në shenjën e Ujorit nuk arrijnë dot të mbajnë një ekuilibër sa i përket ndjesive dhe arsyes. Ujorët nuk dinë të krijojnë një lidhje të qëndrueshme pasi nuk dinë të shprehin dashurinë.

Bricjapi

Të linduri në shenjën e Bricjapit janë shumë praktik dhe diçka e tillë mund të shkaktojë probleme në çift. Ftohtësia e kësaj shenje horoskopi mund të çojë në kundërshtim me personalitetit e tij dhe padyshim që fjalët mund të lëndojnë personat e dashur.

Demi

Personat e shenjës së demit nuk përpiqen shumë kur kuptojnë se partneri është personi i duhur për ta. Ndonëse mund të duket e paqëllimshme një sjellje e tillë mund të thyejë zemrën e partnerit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...