Trendi i ri i yjeve të Instagramit: Ngrënia e picave në të brendshme - Bota Sot
Trendi i ri i yjeve të Instagramit: Ngrënia e picave në të brendshme

Life style

Trendi i ri i yjeve të Instagramit: Ngrënia e picave në të brendshme

Më: 18 mars 2019 Në ora: 16:34
Iggy Azalea

Yjet e njohura kanë gjetur një mënyrë të re për të fituar vëmendje në Instgram.

Në trendin e ri të Instagramit, yjet janë duke u “zhveshur” për të ngrënë pica.

Përderisa disa pozojnë me rriska të picës në të brendshmet e tyre, disa tjera fotografohen duke e shijuar ushqimin në shtrat.

Iggy Azalea dhe Bella Hadid janë në mesin e yjeve që janë bërë pjesë e këtij trendi.

Edhe ish- anëtarja e jurisë së “X Factor”, Tulisa i është bashkuar këtij trendi, duke pozuar me një picë gjigante në dhomën e hotelit ku po qëndronte gjatë një udhëtimi në Amerikë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...