Ftohen në ditëlindjen e saj të 30-të, por s’e dinin se do të bëheshin pjesë e një dasme! - Bota Sot
Ftohen në ditëlindjen e saj të 30-të, por s’e dinin se do të bëheshin pjesë e një dasme!

Life style

Ftohen në ditëlindjen e saj të 30-të, por s’e dinin se do të bëheshin pjesë e një dasme!

Më: 19 mars 2019 Në ora: 18:04
Samantha dhe i fejuari i saj, James Allen në dasem

Duke arritur në festën e 30-të të ditëlindjes tek Samantha, të ftuarit prisnin padyshim një natë të gjatë para tyre.

Por ata nuk kishin idenë se ishin gati për të festuar ditën e saj të dasmës.

Samantha dhe i fejuari i saj, James Allen, 32 vjeç, u martuan në një ceremoni  jo shumë të hapur, me miqtë e ngushtë dhe familjen dhe u siguruan që askush tjetër mos ta dinte.

Por teksa festa filloi, sekretarja ligjore e Samanthas ftoi të gjithë për një vallëzim, teksa kërkoi njerëzve të ktheheshin për të parë në pjesën e pasme të dhomës, ku nusja dhe dhëndrri ecnin drejt tyre.

Momenti emocional u kap në kamerë pasi të ftuarit e kuptuan papritur se ishin në mes të një dasme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...