Shenja e Horoskopit që sakrifikon gjithçka për dashurinë - Bota Sot
Shenja e Horoskopit që sakrifikon gjithçka për dashurinë

Life style

Shenja e Horoskopit që sakrifikon gjithçka për dashurinë

Më: 19 mars 2019 Në ora: 19:17
Ilustrim

Peshorja ka një karakter shumë të balancuar dhe ka shumë kuptim për drejtësi.

Njerëzit e lindur në këtë shenjë janë sentimentalë, të butë dhe sensualë.

Ata gjithashtu janë të prirë që shumë shpejt të bien në dashuri.

Sakrifikojnë gjithçka për dashuri, por shpejt mund ta ndryshojnë objektin e sakrificës dhe të kërkojnë ideale të tjera.

Por po ashtu di se si të balancojë gjërat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...