Me fotografi të Granit Xhakës, 35 vjeçari tenton të gjejë nuse në internet! - Bota Sot
Me fotografi të Granit Xhakës, 35 vjeçari tenton të gjejë nuse në internet!

Life style

Me fotografi të Granit Xhakës, 35 vjeçari tenton të gjejë nuse në internet!

Më: 21 mars 2019 Në ora: 14:02
Granit Xhaka

Një djalë ka vendosur të bëjë një veprim të çuditshëm.

Për të kërkuar një vajzë që të lidhet me të ka përdorur fotografitë e futbollistit, Granit Xhaka.

Në përshkrimin e tij Roni Mycen thotë se është nga Tirana, 35 vjeçar dhe tashmë i divorcuar por që jeton në Gjermani.

Ai tha se dëshiron të njohë një femër të thjeshtë  për lidhje serioze, transmeton Indeksonline.

Postimi është bërë në një grup në Facebook, derisa duhet përkujtuar që Xhaka është tashmë i fejuar me një vajzë shqiptare dhe shumë të bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...