Si do të jetë pranvera për të gjitha shenjat sipas astrologes Meri Shehu - Bota Sot
Si do të jetë pranvera për të gjitha shenjat sipas astrologes Meri Shehu

Life style

Si do të jetë pranvera për të gjitha shenjat sipas astrologes Meri Shehu

Më: 21 mars 2019 Në ora: 16:54
Foto ilustrim

Dashi

Projekete të çilat duhet të përfundojnë por më parë duhet të vendosni për çështjet ekonomike. Kujdes në bashkëpunime apo ato marrëdhënie që e kanë mbaruar ciklin

Demi

Kërkon liri veprimi por do veproj me kujdes duke mos rezikuar shumë. Miq të vjetër e mbështesin. Do dalin më të lirë e të pavarur në jetën personale

Binjakët

Rrezikojnë reputacionin e tyre nëse nuk zhvillohen shpejt por mbesin peng vetëm e një lidhjeje erotike apo plani punë që po i mban peng

Gaforrja

Do filloj ndryshimi i madh dhe Marsi deri në fund të tij fsheh një kontraditë e cila duhet të zgjidhet ose të ekuilibrohet në të kundërt ju rrezikon të ardhmen

Luani

Ka ardhur momenti të buzëqeshni por edhe të shikoni një mundësi për jashtë vendit pasi këtu e keni mbyllur deri diku cilklin e veprimit ose të ndryshoni politike

Virgjëresha 

Kjo pranverë do ju vejë në pikëpyetje disa çështje apo arritje ekonomike apo personale. Kujdes të vendosni ekuilibrat në atë që merritoni dhe atë që kërkoni

Peshorja

Hëna e plotë e pranverës do jetë në shenjën tuaj dhe kjo ju sjell romantizem por edhe përgjegjesi apo kujtime e pune që duhet ti mbyllni

Akrepi

Mund ndryshoj çdo gjë në përditshmerine e punës tuaj apo në një ndryshim pune. Po kështu do keni bashkëpune të reja dhe bashkëpunime të reja.

Shigjetari

Dashuria do bëhet pjesë frymëzuese për ju duke ju bërë më të dehur se herët e e tjera. Përpiquni të mbani ekuilibrat dhe detyrimet shoqërore

Bricjapi

Ndryshoni shtëpi arredoni dhe fusni gjëra të reja në ambjentet tuaja. Asgjë që ka të bëjë me të vjetrën dhe të errtën nuk ju favorizon

Ujori

Ju ka ardhur momenti të merrni energji dhe të udhëtoni në shumë aspekte. Do keni hapje të reja në punë sidomos me jashte vendit

Peshqit

Do arrni në një sukses të mirë në çështjet personale si edhe ato që meritoni të merrni nga ana materiale. Përpiquni të ruani ekuilibrat psikologjik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...