Si t’iu tregoni prindërve se jeni në lidhje dashurie? - Bota Sot
Si t’iu tregoni prindërve se jeni në lidhje dashurie?

Life style

Si t’iu tregoni prindërve se jeni në lidhje dashurie?

Më: 21 mars 2019 Në ora: 23:03
Foto ilustruese

Por kjo të kumtohet tek ata nuk është shumë e lehtë edhe pse ndoshta i keni marrëdhëniet shumë të mira me prindërit e juaj për këso tema, prapë është e vështirë që ata t’i njoftoni për lidhjen tuaj.

Për të bërë këtë duhet të zgjidhni kohën e duhur, ju preferohet të bisedoni me prindërit e juaj kur ata janë të lumtur dhe kur gjenden në shtëpi.

Kur ju tregoni për lidhjen tuaj prindërve duhet ta bëni këtë ballë për ballë pasi nuk duhet të u tregoni në telefon këtë.

Gjithashtu preferohet që për lidhjen tuaj tua tregoni të dy prindërve përnjëherë dhe duhet të mendoni se si po e prezantoni të dashurin apo të dashurën e juaj në atë moment, duhet të thoni gjërat më pozitive për ata.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...