Largoni aknet e fytyrës me maskën e mjaltit dhe kanellës - Bota Sot
Largoni aknet e fytyrës me maskën e mjaltit dhe kanellës

Life style

Largoni aknet e fytyrës me maskën e mjaltit dhe kanellës

Më: 21 mars 2019 Në ora: 23:45
Foto ilustruese

Për të larguar nga fytyra juaj aknet duhet të krijoni maskë nga mjalti. Njerëzit që e përdorën maskën e mjaltës u ndanë të kënaqur me rezultatet që arritën.

Përbërësit e kësaj maske janë mjalti dhe kanella, në një enë ju duhet të vendosni 3 lugë të çajit mjaltë dhe 2 lugë të çajit kanellë.

Këto produkte i përzieni dhe i vendosni në fytyrën tuaj për 30 minuta ku më pas e pastroni fytyrën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...