Çdo gjë po ju shkon keq dhe ndiheni të bllokuar, e gjithë kjo e ka një motiv - Bota Sot
Çdo gjë po ju shkon keq dhe ndiheni të bllokuar, e gjithë kjo e ka një motiv

Life style

Çdo gjë po ju shkon keq dhe ndiheni të bllokuar, e gjithë kjo e ka një motiv

Më: 21 mars 2019 Në ora: 23:58

Ja ku janë disa shenja që do të përjetoni një ndryshim tejet të madh për të mirë në jetën tuaj…

Ndiheni të bllokuar;

Diçka nuk është në rregull. Ndoshta ju ndiheni të bllokuar në punën tuaj, lidhjen apo jetën personale. Asgjë nuk duket që punon për ju. Sikur të ishte një mur i madh përpara jush…

Nuk mund të fokusoheni;

Vëmendja juaj është çdo kund pos tek gjërat që dëshironi ju të jetë. Keni vështirësi në plotësimin e detyrave e përgjegjësive.

Jeni shumë emocional;

Edhe gjëja më e vogël ju bën të ndiheni të trishtuar. Nuk mund të kontrolloni emocionet e juaja.

Jeta juaj është e mbushur me konflikt;

Konflikti po zgjohet në jetën tuaj, qoftë me miq, familjar, punë etj. Diku ku zakonisht nuk do të kishte konflikt, tani po e eksperienconi atë.

Ndiheni sikur po pritni për diçka;

Çdo mëngjes ndiheni sikur një fëmijë i vogël që pret dhurata në ditën e krishtlindjeve. Gjithmonë ju duket se po pritni për diçka dhe po harroni diçka shumë të rëndësishme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...