Këto janë gjërat që shtatzënat nuk duhet t’i postojnë kurrë - Bota Sot
Këto janë gjërat që shtatzënat nuk duhet t’i postojnë kurrë

Life style

Këto janë gjërat që shtatzënat nuk duhet t’i postojnë kurrë

Më: 22 mars 2019 Në ora: 15:15
Foto ilustruese

1.Testin pozitiv të shtatzënisë

Shumë prej atyre që njihni mund të jenë duke tentuar prej kohësh dhe mund të ndihen keq pas këtyre fotove. Plus, që duhet marrë konfirmimi i mjekut që të jeni 100% e sigurt.

2.Dhuratat e para që kryesisht janë veshje

Dhuratat i pranon edhe mbreti, por herë tjetër mund t’i nxirrni pak më bukur dhe jo ta vini fokusin tek çmimi.

3.Fotot që krahasojnë fetusin tuaj me çfarëdolloj frute

Kohët e fundit është bërë e modës që të postohen foto të një barku të rrumbullakosur dhe një shalqiri.

4.Në ç’vend do të lindë

Nëse ndonjë mike është e interesuar të di nëse do të lindni në spital, shtëpi, kamion apo pishinë, jini e qetë se do t’ju pyesë personalisht. Nuk është nevoja të publikoni të dashurin ditar në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...