Këto janë dy shenjat e parezistushme të zodiakut - Bota Sot
Këto janë dy shenjat e parezistushme të zodiakut

Life style

Këto janë dy shenjat e parezistushme të zodiakut

Më: 23 mars 2019 Në ora: 00:39
Foto ilustrim

Këto dy shenja horoskopi janë të parezitueshme.

Shumë nga cilësitë e tyre i bëjnë  bricjapët dhe lindurit në shenjën e akrepit të jenë të parët në listë si më të dëshiruarit.

Bricjapi

Të lindurit në shenjën e bricjapit kanë aftësi intelektuale dhe inteligjencë shumë të lartë. Çdo ditë është surprizë nëse keni pranë një person të shenjës së Bricjapit. Ndonëse karakterizohet si një shenjë e ftohtë. Kur dashurohet bën ‘çmendurira’ për partnerin.

Akrepi

Të lindurit në shenjën e akrepit kanë një personalitet shumë intens. Duke bërë rolin e personit enigmatik dhe interesant i tërheq njerëzit. Kështu është mënyra sesi një akrep i mahnit njerëzit. Por ashtu siç i afron më pas ka tendencën t’i largojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...