Thuaj jo telefonit në takimin e parë të dashurisë - Bota Sot
Thuaj jo telefonit në takimin e parë të dashurisë

Life style

Thuaj jo telefonit në takimin e parë të dashurisë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 14:01
Foto ilustrim

Takimi i parë i dashurisë është shumë emocionues por edhe stresues, pasi keni shumë dilema.

Nëse dëshironi që të mos i keni këto duhet të ju tregoni miqve tuaj që do të keni takimin e parë të dashurisë, kështu ata do të japin sugjerime që ia vlejnë.

Kur e keni takimin e parë të dashurisë duhet të dilni në kohë të saktë dhe preferohet të jeni vetja juaj pasi partneri juaj tërhiqet më shumë nga ju.

Pos këtyre duhet visheni bukur dhe gjatë tërë kohës sa qëndroni përball partnerit tuaj duhet të bisedoni vetëm me të dhe duhet t’i kushtoni vëmendje vetëm atij dhe jo telefonit.

Nëse veproni kështu në takimin tuaj të parë do të keni suksese.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...