Njihuni me gënjeshtarët e horoskopit - Bota Sot
Njihuni me gënjeshtarët e horoskopit

Life style

Njihuni me gënjeshtarët e horoskopit

Më: 24 mars 2019 Në ora: 18:29
Foto ilustruese

Akrepi

Të lindurit në Akrep janë gënjeshtarë të tmerrshëm dhe as vetë ata nuk habiten nga kjo renditje. Janë manipulues dhe me dy fytyra. Asnjëherë nuk mund ti zësh besë një Akrepi, dhe asnjëherë nuk mund të jesh i sigurt nëse kanë thënë apo jo të vërtetën.

Binjakët

Edhe pse jo në nivelin e Akrepit për gënjeshtra, kur vjen puna te manipulimi, edhe Binjakët janë profesionistë të lindur. Të gjithë e dinë që Binjakët janë gënjeshtarë kronikë, dhe në shumicën e rasteve gënjejnë edhe kot.

Peshqit

Pak e pabesueshme se si Peshqit, një shenjë aq emotive mund të jetë pjesë e kësaj liste, megjithatë ndodh edhe kështu. Ata e marrin gjithmonë atë që kërkojnë dhe gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për t’ia dalë, mes tyre edhe gënjeshtrat. E dinë shumë mirë çfarë gënjeshtrash të thonë, dhe si t’i thonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...