Këto janë 3 shenjat horoskopit, të cilave nuk ua bën zemra të ndahen nga partneri - Bota Sot
Këto janë 3 shenjat horoskopit, të cilave nuk ua bën zemra të ndahen nga partneri

Life style

Këto janë 3 shenjat horoskopit, të cilave nuk ua bën zemra të ndahen nga partneri

Më: 25 mars 2019 Në ora: 08:31
Foto ilustrim

Peshqit

Kjo shenjë do të jetë gjithnjë me ty në të mirë e në të keqe. Është një partner perfekt dhe është shumë e vështirë për të që të largohet nga personat që do vërtet.

Shigjetari

Nëse flasim për shenjat besnike një ndër to është edhe shigjetari. Për më shumë ata arrijnë që ti shohin njerëzit ashtu si janë dhe e kanë shumë të lehtë për të vendosur mbi të ardhmen.

Akrepi

Kjo shenjë kur arrin që të bier në dashuri është shumë besnike dhe e ka të pamundur që ta braktisë partnerin nga momenti në moment.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...