Femrat tregojnë një fjalë që duhet ta thonë meshkujt, për t’i bërë ato “të pafuqishme” - Bota Sot
Femrat tregojnë një fjalë që duhet ta thonë meshkujt, për t’i bërë ato “të pafuqishme”

Life style

Femrat tregojnë një fjalë që duhet ta thonë meshkujt, për t’i bërë ato “të pafuqishme”

Më: 24 prill 2019 Në ora: 17:09
Ilustrim

Sipas disa përdorueseve të 'Twitter', ekzistojnë dy fjalë që lënë ato "të pafuqishme" në raport me meshkujt.

Një nga përdorueset, zbuloi dy fjalët që e bëjnë atë “të shkrihet”.

Ajo shkroi: “A jam e vetmja femër që shkrihet kur një mashkull të thotë” eja këtu”.

Duket se intensitetin emocional që përçon kjo thirrje është mbështetur nga një numër i madh i femrave.

Për disa ditë, postimi ka grumbulluar 21,000 “retweet” dhe 117,000 pëlqime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...