Zgjidh një nga zemrat diamante dhe zbulo një surprizë përsa i përket dashurisë - Bota Sot
Zgjidh një nga zemrat diamante dhe zbulo një surprizë përsa i përket dashurisë

Life style

Zgjidh një nga zemrat diamante dhe zbulo një surprizë përsa i përket dashurisë

Më: 24 prill 2019 Në ora: 17:58
Ilustrim

Testi i sotshëm ka të bëjë pikërisht me këtë. Zgjidh një nga zemrat në figurë dhe mund të zbulosh një surprizë interesante për ty:

Nëse zgjodhe zemrën nr.1: Mbase nuk e thua me zë të lartë, por ke dëshirën për një lidhje të re dhe të pastër. Ke dëshirë të dashurohesh. Ki besim tek vetja dhe në lidhjet që krijon.

Nëse zgjodhe zemrën nr.2: Shpejt do kesh një histori shumë të bukur dashurie, që do të të përfshijë tërësisht. Ke pritur shumë këtë ditë dhe tani më në fund, erdhi, ndaj shijoje! Kujtohu t’i shtosh pak ‘çmenduri’ të këndshme lidhjes tënde, partneri/ja do e vlerësojë.

Nëse zgjodhe zemrën nr.3: Mbase ti nuk e di, por shumë vetë janë të dashuruar në fshehtësi me ty. Për ty, më e rëndësishme është të bësh zgjedhjen e duhur e për një gjë të tillë, ki besim vetëm tek vetja, pasi shumë kanë zili bukurinë tënde.

Nëse zgjodhe zemrën nr.4: Nuk e pranon dhe përpiqesh të gënjesh veten, por je i/e dashuruar! Mendon se është diçka e dëmshme dhe e rrezikshme, por nuk duhet ta shohësh kështu. Mos ki frikë nga marrëdhëniet, ndjenjat, hidhu me kokë dhe shijoje!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...