Njihuni me tre shenjat femra të horoskopit që nuk duhet t’i zemëroni kurrë - Bota Sot
Njihuni me tre shenjat femra të horoskopit që nuk duhet t’i zemëroni kurrë

Life style

Njihuni me tre shenjat femra të horoskopit që nuk duhet t’i zemëroni kurrë

Më: 3 maj 2019 Në ora: 06:44
Ilustrim

Edhe Horoskopi ka karakteristikat e tij të ndërlikuara: më të vështirat në lidhje me gratë janë tre në veçanti. Kush tha se zemërimi është një qëndrim rreptësisht mashkullor? Gjendja negative është e aftë të shpërthejë edhe në të ashtuquajturin seks të butë.

Dhe gjithashtu në lidhje me horoskopin ka shenja që për gratë tregojnë një predispozitë më të madhe për acrim dhe mungesa e devotshmërisë. Midis tre të parëve ne gjejmë, në hapin më të ulët të zemërimit, Dashët.

Femrat e lindura nga fundi i marsit deri në fillim të prillit mund të jenë gjithashtu tiranitë e vërteta. Vetëm prekni butonat e duhur – ose më mirë, ato të gabuara – për t’i gjetur ato kundër jush. Kjo është për shkak se gratë Dash janë të pajisura me një karakter të fortë, i cili gjithashtu i udhëheq ato që të binden se kanë të drejtë, edhe kur ato janë gabim.

Gratë e Gaforres janë më të këqija. Ato gjithashtu janë të pajisur me ndjenja pozitive dhe gjithashtu karakterizohen nga një predispozitë e caktuar për t’u zemëruar. Përveç hakmarrjes, ato do të jenë në gjendje të bëjnë që ju të paguani në mënyra nga më të ndryshmet…

Por askush nuk mundet me gratë e Akrepit. Ashtu si artropodët helmues që i përshkruajnë ato, "akrepa" e dinë se si të lëndojnë si asnjë tjetër. Nëse i prekni aty ku nuk duhet dhe i zemëroni, ato do të kthehen në makthin tuaj më të keq, si dhe e armikut tuaj më të keq. Ato do të dinë se si të jenë një torturë nga e cila ju vështirë se mund të shpëtoni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...