E tallin në internet për unazën e fejesës - Bota Sot
E tallin në internet për unazën e fejesës

Life style

E tallin në internet për unazën e fejesës

Më: 11 maj 2019 Në ora: 18:21
Nusja e ardhshme shpjegoi që ajo është një prej grave të shumta që po i largohen traditës me unaza tepër të shtrenjta

Një grua ka postuar foton e unazës që i dhuroi i fejuari pasi e propozoi  për martesë, dhe komentuesit e kanë masakruar në Facebook, me tallhe pa fund.

Nusja e ardhshme shpjegoi që ajo është një prej grave të shumta që po i largohen traditës me unaza tepër të shtrenjta, dhe që preferojnë që ato para t’i shpenzojnë më mirë me udhëtime, por kjo nuk i ndaloi komentet.

Një nga komentueset i thoshte “hiqe mbajtësen e çelësave nga gishti dhe na trego unazën e vërtetë”.

Image

“Është aq mjerane sa më trishton ta shoh”, shkruante një komentues.  Të tjerë i thoshin të mos lodhej fare ta mbante.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...