Vërtet e thjeshtë: Këpucët e preferuara dhe çantën bëjini të rezistueshme ndaj ujit! - Bota Sot
Vërtet e thjeshtë: Këpucët e preferuara dhe çantën bëjini të rezistueshme ndaj ujit!

Life style

Vërtet e thjeshtë: Këpucët e preferuara dhe çantën bëjini të rezistueshme ndaj ujit!

Më: 14 maj 2019 Në ora: 17:51
Pamje nga video

Në ditët me shi uji na shkakton probleme, mirëpo nëse nuk keni spërkatës për lyerje, të njëjtin efekt mund ta arrini vetë në shtëpi

Ekzistojnë zgjidhje të verifikuara për këto probleme, dhe e gjitha që ju duhet është dylli i bletës.

Nëse nuk keni dyllë, mund t’ju shërbejë edhe qiri më i zakonshëm. Procedura është shumë e thjeshtë.

Me qiri fërkoni këpucët ashtu që në to të mbetet shtresa e bardhë. Pastaj shkrijeni me tharëse flokësh në temperaturë më të madhe.

Në fund, prisni disa çaste dhe këpucët e çanta do të jenë gati për shëtitje në shi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...